Заклад дошкільної освіти №40
загального розвитку м.Ужгород

 

Правила для батьків вихованців ДНЗ
Как облегчить адаптацию       

  Шановні батьки!

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним. 
Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил: 
1. Запізнення - це завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно! Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам. 
2. Ідучи додому обов'язково повідомте про це вихователя. Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом. 
3. При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері. Крім того ми просимо Вас: Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафку. 
4. Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратно та по сезону одягненою. Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті. Дайте дитині з собою носовичок. 
5. У шафці дитини повинний бути завжди запасний одяг . Щоб запобігти втраті або обміну речей, позначте його. 
6. Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів. Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо. 
7. О 9.00 починаються заняття. Тому переконливо просимо Вас: Якщо ви прийшли, коли заняття розпочалося, допоможіть дитині роздягтися і тихо приєднатися до дітей. 
8. Не відволікайте педагога під час занять, всі проблеми ви зможете обговорити у більш зручний час. 
9. Пам'ятайте, іграшка дитини - іграшка для всіх. Вона може зламатися. 
10. У  дитячому садку обов'язковими є всі батьківські збори. Якщо з об'єктивних причин ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь. 
11. Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, тож візьміть в них активну участь.
12. За харчування дітей батьки сплачують квитанцію у триденний строк з дня її отримання ы не пызныше 15 числа.
13. При виникненні у дитини симптомів отруєння (блювота, пронос) або симптомів ГРВІ (кашель, температура, нежить) звертатися на прийом до дільничного педіатра, в дитячий сад дитина не приймається. Якщо ваша дитина занедужала, просимо до 9.00 повідомити вихователя групи чи медичну сестру ДНЗ медсестру по телефону 61 – 74 – 25.


А також, якщо ви не змогли вирішити будь - яке питання з педагогами, ви можете звернутися  безпосередньо до завідуючої закладу. Конфліктні та спірні ситуації давайте  вирішувати за відсутності дітей. Обновлен 23 апр 2018. Создан 15 фев 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником