Заклад дошкільної освіти №40
загального розвитку м.Ужгород

Наші педагоги

Москаленко Олена Олексіївна

Освіта - неповна вища, закінчила Макіївське педагогічне училище за спеціальністю "Дошкільне виховання", здобула кваліфікацію "вихователь дитячого садка(ясел-садка)

Педагогічний стаж 4 роки

Проблемне питання: "Сенсорне виховання дітей раннього віку"

Педагогічне кредо: " Вихователь, будь сонцем, що випромінює людське тепло і  будь благодатним грунтом для розвитку людських почуттів, сій знання не лише в пам`яті і свідомості дітей, а й передусім у їхніх думках, серцях"

Клоцбах Тетяна Миколаївна

Декретна відпустка

Освіта: бакалавр педагогічної освіти,  Мукачівський державний університет, за спеціальністю «вихователь дітей дошкільного віку»

Педагогічний стаж  5 років 11 місяців

Проблемне питання:"Патріотичне виховання дошкільників"

Педагогічне кредо:"У кожній дитині є сонце, тільки дозвольте йому світити"

Спічкова Надія Андріївна

Освіта Середня-спеціальна, закінчила Мукачівське педагогічне училище, кваліфікація  Викладач  початкових класів"

Педагогічний стаж 18  років

Проблемне питання: "Пошуково-дослідницька діяльність в ДНЗ"

Педагогічне кредо: " Любити своїх  вихованців всякими талановитими чи не дуже, веселими  чи  сумними, спокійними чи  не посидючими...Спіпкуватися з ними, навчати і радіти, бо мої вихованці це свято , яке триває доти, поки я є разом  з  ними. "

Сивак Мар`яна Василівна

Освіта вища, закінчила Мукачівський державний університет, за фахомза"дошкільна освіта", кваліфікація "вихователь дітей дошкільного віку"

Педагогічний стаж 3 роки

Проблемне питання: "Проведення занять з елементами ОБЖ з усіх видів навчально-виховної діяльності"

Педагогічне кредо:

"До кожної дитини ключ знайти. У праці результат хороший мати. Упевнено і творчо до мети іти: З любов'ю серце дітям віддавати."

Базюк Олександра Юріївна

Освіта Вища, магістр, закінчила Мукачівський державний університет, спеціальність за фахом "Вихователь дітей дошкільного віку"

Педагогічний стаж 11 років.

Проблемне питання «Екологічне виховання дошкільників».

Педагогічне кредо:"Сильним,досвідченим стає педагог, який вміє аналізувати свою працю"

В.Сухомлинський

Данилко Марія Василівна

Освіта вища, закінчила Ужгородський національний університет, спеціальність за фахом"спеціаліст з практичної психології"