Заклад дошкільної освіти №40
загального розвитку м.Ужгород

 

НОВИНИ САДОЧКА
Результат пошуку зображень за запитом "зд тур створити для садочка"  

Сьогодні 03.09.2018р. подвір'я нашого садка наповнилося радісним гомоном, гучною музикою та дитячим сміхом. Для наших вихованців свято знань було особливим. Всіх присутніх привітала завідувачка Марія Михайлівна. Для кожної групи в подарунок приготувала солодощі. Свято розпочалося з подорожі в кольорову країну знань. Найменших малят-ясельчат прийняли у садкову родину. Танцювали, грались, розважались. Навчальний рік – розпочато!

ЗВІТ

керівника дошкільного навчального закладу №40 загального розвитку за 2017/2018н.р.

            Даний звіт зроблений на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 р. № 178, «Положення про порядок звітування керівників дошкільних загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед пед. колективом та громадськістю».

Мета: подальше утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління навчальним закладом, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень запровадження колегіальної етики управлінської діяльності завідувача.

Завдання звітування:

1. Забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління дошкільним навчальним закладом.

2. Стимулювати вплив громадськості на прийняття та виконання керівником відповідних рішень у сфері управління дошкільним навчальним закладом.

          Працює з 1930р., розрахований на 4 групи - 75 місць. Режим роботи ДНЗ №40: п’ятиденний з 24 перебування. Мова навчання – українська.

          Протягом 2017/2018 навчального року ДНЗ № 40 працював за Базовим компонентом /нова редакція/ дошкільної освіти, а також «Українське дошкілля/Нова редакція», відповідно до власного Статуту та річного плану роботи.

           Дошкільний навчальний заклад має необхідні умови для вирішення загально – освітніх завдань. Групи оснащені іграшками згідно типового переліку, постійно оновлюється розвивальне-ігрове середовище.

У порівнянні з минулими роками кількість дітей по мережі не змінювалася.

АНАЛІЗ ПЕДАГОГІЧНОГО СКЛАДУ

            ДНЗ № 40 укомплектований педагогічними кадрами до складу якого входять 15 педпрацівників: 1 завідувач, 1 практичний психолог, 1 музичний керівник, 1- фізінструктор, 1- керівник гуртка англійської мови,  9 вихователів. З вищою освітою – 7 педагогів, з середньо-спеціальною освітою – 2 педагог.

           З боку керівника в дошкільному закладі постійно проводиться аналіз кваліфікаційного рівня педагогів та доцільність їх розстановки. У порівнянні з 2016/2017 навчальним роком кваліфікаційний рівень педагогів дошкільного закладу змінився. У 2017/2018 н. р. педагоги закладу регулярно відвідували міські методичні об’єднання, школу передового педагогічного досвіду, майстер-класи. Вихователі будують свою роботу з урахуванням поставлених на рік завдань, сучасних вимог в навчанні та вихованні. Як керівник закладу, завжди підтримую та стимулюю творчу ініціативу працівників щодо вдосконалення освітньої роботи, заохочую творчі пошуки, дослідно-експериментальну, інноваційну роботу педагогів.

УПРАВЛІНСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

            У 2017/2018 навчальному році колектив закладу працював творчо і відповідально. Адміністрація закладу охопила оперативним контролем стан підготовки до навчального року, виконання вимог режиму в ДНЗ, рівень педагогічної майстерності педагогів, що атестуються. Під час педрад, семінарів використовувались інтерактивні методи навчання педагогів: дискусії, ділові ігри, вправи, семінари-тренінги. Проведення відкритих занять стимулювало педагогів до поглибленого вивчення питань, що висвітлюються, пошуку нестандартних, цікавих рішень, а також сприяло збільшенню самооцінки.

            Завідувач Ворожильник М.М. протягом року, надавала допомогу вихователям у складанні планів роботи з різних розділів програми «Українське дошкілля/Нова редакція», підвищенні рівня самоосвіти, веденні документації згідно номенклатури.

             В ході вивчення організації освітньо – виховного процесу, інноваційної діяльності педагогічного колективу з’ясувалося, що в інноваційній діяльності педагоги за основу беруть виконання Закону України «Про інноваційну діяльність» та Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності, затверджене наказом МОН молодьспорт 30.11. 2012 №1352.

             Значна увага протягом навчального року приділялася питанню формування у дітей та дорослих стабільної мотивації до здорового способу життя: у квітні відзначили Всесвітній день здоров’я.

             Роботу над соціалізацією дитини дошкільника педагогічний колектив веде, застосовуючи різні форми та методи (заняття, свята, участь у конкурсах, змагання). Цікавими та змістовними виявились заходи: «Кожному потрібно знати, як йому дорослим стати»», « Свято Миколая», «Принесе Мороз ялинку дітворі в кожну хатинку», «Тато, мама, я – спортивна сім`я», концерти до свята матері, свято до міжнародного дня сім`ї,  на яких діти збагачували досвід спілкування, мали можливість самореалізуватися.

 

Предметно – розвивальне середовище в групах можна охарактеризувати як таке, що відповідає інноваційним вимогам: створені комфортні, сприятливі умови для розвитку дитини в самостійній і спільній діяльності. Враховано розподіл дитячої активності, гендерний підхід, психофізіологічний комфорт, трансформація простору. Недоліками є недостатня наявність в групах сучасних технічних засобів (мультимедійних пристроїв, телевізорів, комп’ютерної техніки) та рівень роботи зі створення бази навчально – методичного забезпечення груп з проблеми формування мовленнєвої компетенції дошкільників.

               Щодо удосконалення і модернізації роботи з родинами, колектив педагогів працював над формуванням свідомості батьків щодо підвищення фізичної та розумової працездатності дітей, навчання дітей жити у злагоді з довкіллям та з собою. Разом з батьками педагоги закладу навчались уникати конфліктів, будувати стратегію розв`язання конфліктів, уникати конфліктних ситуацій.

               З метою пропаганди інноваційних технологій, прогресивного педагогічного досвіду та психологічної грамотності у дитячо-батьківських взаєминах педагоги дошкільного закладу намагаються урізноманітнювати форми і методи роботи з батьками: інформаційні буклети, майстер-класи, перегляд фрагментів освітньої роботи, залучення до участі в конкурсах та акціях. Так, педагоги  провели свято, залучивши вихованців та батьків усіх груп приурочений до Міжнародного дня сім`ї та Дня захисту дітей, обміном досвідом сімейного виховання, психологічним тренінгом; педагоги  середньої групи продовжують залучати батьків до участі у майстер-класах. Такі інноваційні форми роботи з батьками сприяли підвищенню педагогічної компетентності батьків, допомогли позитивно впливати на якість виховання і розвитку дошкільнят, дали можливість педагогам самовдосконалюватися у своїй роботі. Це також сприяло зміцненню авторитету ДНЗ серед родин наших вихованців.

МЕТОДИЧНА РОБОТА

              Відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», виходячи з аналізу освітньої і методичної роботи за 2017/2018 навчальний рік, враховуючи досягнення і перспективи розвитку, діагностичне анкетування педагогів, з метою усунення недоліків і підвищення ефективності роботи, методична робота в закладі була спрямована у відповідності до домінуючих напрямків роботи з педагогами та на вирішення головної методичної мети закладу «Реалізація компетентнісного підходу до забезпечення гармонійного та різнобічного розвитку особистості» та розв’язання пріоритетних напрямків роботи педагогічного колективу закладу на 2017-2018 навчальний рік, як то: «Створення сприятливих умов для формування мовленнєво-творчих здібностей дошкільників» та «Взаємодія ДНЗ та сім’ї по відродженню національних пріоритетів».

                Вирішенню завдання педагогічного колективу з проблеми відродження національних пріоритетів сприяла робота над створенням проектів з ознайомлення з календарно-обрядовими святами в ДНЗ:  «Зима з весною зустрілись, одна одній вклонились», «Свято Покрови Пресвятої Богородиці», «Світле свято Великдень», «На Різдво Христове», «Ой на Івана, та й на Купала». Свята і розваги, презентації, що стали логічним завершенням проектної діяльності, в яку були залучені не тільки діти, але й батьки (традиційне новорічне дійство «Фестиваль колядок і щедрівок», «Свято Стрітення», «День святого Миколая», «Великодня казка» тощо) продемонстрували інноваційні підходи у патріотичному вихованні дошкільників, згуртували колектив, дозволили вирішити завдання створення позитивного іміджу ДНЗ. У перспективі адміністрація закладу планує продовжувати ініціювання педагогів до використання технології проектування в комунікативно-мовленнєвому, патріотичному вихованні дошкільників, у взаємодії з батьками.

             Важливим стимулом активізації діяльності педагогів стали колективні перегляди занять: «Пальчиковий ігротренінг (практичний психолог Соколова З.М.), інтегроване заняття  «У гості до Колобка» (вих.Данилко М.В.), «Батьківщина моя (вих. Спічкова  Н.А.), «У пошуках гри»  - (музичний керівник Алексій А.В.), «Вийди, вийди сонечко» - мовленнєвий розвиток (Сивак М.В.), «Теремок» - колективний перегляд казки (Базюк О.Ю.), «Казкові пригоди Сніговика (Москаленко О.О.), «Подорож до зимового лісу» (Варцаба А.Д.) через які педагоги опановували нові методики, підвищувалась їх професійна компетентність.

             Вирішуючи проблему модернізації освітньо-виховного процесу в дошкільному навчальному закладі організовано плідну роботу творчої групи (Соколова З.М., Сивак М.В., Москаленко О.О.), члени якої підготували та провели ряд заходів, заснованих на чіткій диференціації освітнього рівня, досвіду, професійних запитів кожного педагога: консультації, майстер-класи, інтерактивні ігри діагностичного спрямування. Завдання удосконалення роботи з питань інформатизації колективу залишається актуальним на наступний навчальний рік.

             З метою виявлення та підтримки ініціативних творчих педагогів, підвищення їх професійної компетенції та творчості, популяризації педагогічних ідей та інновацій методичною службою організовано конкурси екологічних плакатів, портфоліо групи, городів на підвіконні, виставки «Новорічний handmay», «Великодня радість Землю обіймає», виставка дитячої книги.

             Для підвищення рейтингу дошкільного закладу, пропагування досвіду роботи педагогічного колективу, ознайомлення громадськості та батьків з життям ДНЗ постійно поповнюється матеріалами сайт закладу http://www.DNZ-40uz.io.ua/

РЕЗУЛЬТАТИ ОСВІТНЬО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ

             Якість реалізації пріоритетних завдань ДНЗ вивчалася під час спостереження за освітньо-виховним процесом, бесід з дітьми, педагогами, під час тематичних та комплексної перевірок.

            За результатами педагогічного обстеження розвитку дітей на кінець 2018 н.р. із 31 діагностованих дітей: з високим рівнем розвитку – 11 дітей; з середнім рівнем – 7 дітей; з достатнім – 13 дітей.

             За результатами обстеження стану готовності дітей до шкільного навчання з 29 випускників 2016 року: висока шкільна зрілість у 2 дітей, достатня – 23, середня – 5.

             Активно і творчо проводилася гурткова робота з вивчення англійської мови( керівник Непійпова В.І.).

РОБОТА З НАСТУПНОСТІ ІЗ ШКОЛОЮ ТА БАТЬКАМИ

             Педагогічним колективом закладу була проведена певна робота щодо охоплення дітей 6-го року життя дошкільною освітою.

             Відповідно до рішення виконкому Ужгородської міської ради 12.04.2017р. №99  на виконання статті 19 Закону України "Про дошкільну освіту", статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування", Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої Постановою  Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 646, річного плану роботи ДНЗ №40, з метою своєчасного обліку дітей дошкільного віку (від народження до шести років), в закладі створено робочу групу з обліку дітей дошкільного віку, що мешкають на території, закріпленої за дошкільним закладом №40, до складу якої входять педагогічні працівники.

             Створено персоніфіковані банки даних відомостей про дітей дошкільного віку. З боку керівника дошкільного навчального закладу здійснюється систематичний контроль за організацією даної роботи.

ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ

              Організація харчування дітей в дошкільному навчальному закладі, здійснювалася згідно Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої Наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України 17.04.2006 за №298/227.

Вартість харчування дітей в дошкільному навчальному закладі у 2017/2018 навчальному році встановлено 21,50 грн. для дітей, які відвідують дошкільний навчальний заклад. Батьки вносять плату за харчування у розмірі 50 відсотків від вартості харчування за день. Складений соціальний паспорт ДНЗ №40. Практичним психологом розроблені відповідні напрямки роботи з дітьми із багатодітних сімей, діти яких потребують соціальної опіки. З батьками та членами родин проведена роз’яснювальна робота щодо права користування пільгами. Протягом року сім'ям надавались консультації практичного психолога та лікаря. Для категорії пільгових сімей дітей організовано 50% оплата за харчування ( 18 дітей),  1 дитина-інвалід. Звільнені від оплати батьки дітей, які є переселенцями з тимчасово окупованої території України ( 4 дітей)  і районів проведення антитерористичної операції, звільнені від оплати за харчування діти, батько яких приймає участь в АТО ( 4 дітей) і мають підтверджуючи документи.

              Продукти харчування та продовольчу сировину постачали регулярно, відповідно до заявок на продукти харчування із супровідними документами відповідно до нормативних вимог. Видача готових страв на групи здійснювалася відповідно до графіка видачі їжі. Постійно здійснювався контроль за якістю та терміном використання продуктів, дотримання технології приготування їжі, проводилося контрольне важення залишків продуктів. Організоване чергування на харчоблоці дало змогу простежити відповідність закладки продуктів з записом у відповідний журнал.

             Протягом року працювала Рада ДНЗ з харчування, яка згідно плану проводила перевірки стану харчоблоку, якості продуктів, терміни та умови їх зберігання. Медичним персоналом відповідно з вимогами, своєчасно відбираються добові проби, знімаються проби з готових страв. Треба зазначити, що протягом року 80 % виконувалися норми хліба, картоплі, цукру, масла вершкового, олії, яйце, молока, сира твердого, сметани, м’яса та м’ясопродуктів.

            Режим харчування здійснювався відповідно до режиму кожної вікової групи. Медична сестра закладу здійснює профілактичні заходи в тому числі проведення обов’язкових оглядів, контроль за станом здоров’я, фізичним розвитком дітей, організацією фізичного виховання, загартування, дотриманням санітарно-гігієнічних норм та правил.

Умови для організації харчування в дошкільному закладі задовільні. Харчоблок має необхідне приміщення, забезпечений проточною гарячою та холодною водою, оснащений необхідним технологічним обладнанням, яке знаходиться в робочому стані, незважаючи на закінчення термінів експлуатації. Виконувалися вимоги щодо дотримання санітарно-гігієнічного режиму. Була придбана необхідна кількість миючих, дезінфікуючих засобів.

            З метою забезпечення збалансованого різноманітного харчування складається двотижневе перспективне меню, розроблена картотека страв,яка погоджена і затверджена Управлінням Держпродспоживслужби в м.Ужгороді.                                                 

МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

             Лікувально - профілактичну роботу в дошкільному закладі веде сестра медична Добра В.Ю., яка постійно контролює, проводить оздоровчу роботу з дітьми всіх вікових груп, разом з вихователями та батьками. Виконує заходи профілактичного характеру: щеплення, антропометрію, перевірку постави, огляд на педикульоз. Високоефективними є рекомендації загального санітарно-гігієнічного спрямування, зокрема: часто мити руки з милом; прикривати ніс та рот хустинкою (або одноразовими серветками), особливо при кашлі та чиханні; широко застосовувати засоби нетрадиційної (народної) медицини, гомеопатичні препарати, оксолінову мазь. Для зниження захворюваності колективом ведеться копітка робота, зокрема це:

1.​Організація роз’яснювальної роботи з дітьми та батьками профілактики захворювань.

2.​Дотримання вимог санітарії.

3.​Здійснення загартування вихованців.

4.​Організація фізичного виховання.

5.​Чітке дотримання режиму дня.

6.​Взаємодія медсестри дошкільного закладу з дитячою поліклінікою.

ДНЗ забезпечений медикаментами у повному обсязі за рахунок бюджетних коштів.

РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ЩОДО УКРІПЛЕННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ

             Протягом 2017/2018 навчального року активно працювали Батьківські комітети груп. Члени Батьківського комітету закладу систематично були присутні на педагогічних радах, організовували роботу з громадськістю щодо залучення позабюджетних коштів та раціонального їх використання. Голови батьківських комітетів закладу вели активну діяльність щодо залучення батьків до благоустрою території дошкільного закладу.

За бюджетні кошти:

-  в усіх групах було замінено електропроводку, розетки, виключателі, лампочки на енергозберігаючі та замінено люстри в середній, старшій та І молодшій групах на LED світильники – 26634 грн;

-         ремонт даху корпусу №2 - 200 000 грн.;

-         Закуплено дитячі двоповерхові ліжка в середню групу, 15 шт. -   19530 грн.;

-         Закуплено електробойлер для харчоблоку  - 3339,50 грн.;

-         Придбано мотокосу – 2300 грн.;

-         Повірка лічильників газу, коректора, манометрів і тонометрів – 2080,27 грн;

-         Придбано морозильну камеру – 7977 грн.

-  придбано жарочну шафу – 10100 грн.

-  миючі засоби – 5305 грн.

-  Медикаменти – 4790 грн.

-  Канцтовари – 2000 грн.

-  придбано моноблок - 4377 грн.

Під час місячника по благоустрою території закладу висаджено – 2 кущ калини, оновлені клумби кожної групи.

Була проведена підписка періодичних видань за І півріччя, здійснюється оплата за послуги Інтернету. 

 

ПІДСУМКИ

            Підводячи підсумки минулого навчального року можна стверджувати, що робота з дітьми велась систематично, цілеспрямовано, комплексно, з урахуванням вікових можливостей дітей та відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти.

            Але є труднощі, які необхідно вирішувати це: заміна старих дерев’яних дверей на пластикові, 2 дерев`яних вікон  на пластикові, капітальний ремонт харчоблоку, поступова заміна дитячих ліжечок та матраців   групах; ремонт ігрових майданчиків; капітальний ремонт підвальних приміщень, частковий ремонт огорожі території ДНЗ та фасаду будівлі.

 

З  21 по 25 травня 2018 року в закладі було проведено Тиждень правил безпеки дорожнього руху.

Фотографії  можна переглянути у розділі ФОТО- папка Тиждень безпеки дорожнього руху

17.05.2018р. В дошкільному закладі № 40 пройшло свято вишиванки. Мета проведення заходу: поглибити знання дошкільнят про значення сорочки в житті українського народу, ознайомити з символікою української вишивки, сприяти розвитку пізнавальних інтересів дітей, виховувати шанобливе ставлення до національних традицій, пошану до свого народу, викликати душевну потребу берегти вишивку як сімейний скарб.


   

  Вихованці ДНЗ№40 прийняли участь в спортивному святі "Сакура спорт". В садок повернулися з кубком, медалями та солодощами.   

 

  Відео-звіт можна переглянути у розділі ВІДЕО- папка Участь  у Сакура-спорт  

На виконання наказу управління освіти від 21.03.2018 №71 "Про конкурс веб-сайгів закладів освіти м. Ужгорода" з 30 березня по 5 квітня 2018 року проведено конкурс Web-сайтів закладів освіти міста. Ми посіли почесне ІІ місце.

Протокол
результатів проведення конкурсу веб-сайтів
закладів освіти м. Ужгорода


з/п

Заклад освіти

Веб-сайт

Кількість балів

 1.  

ДНЗ №2

http://dnz2.ucoz.ua/

78,9

 1.  

ДНЗ №6

www.dnz6uz.at.ua

74,7

 1.  

ДНЗ №7

http://dnz7.zzz.com.ua

70,2

 1.  

ДНЗ №12

https://dnz12uzhgorod.webnode.com.ua/

72

 1.  

ДНЗ №15

dnz15.zzz.com.ua

54,9

 1.  

ДНЗ №18

http://sadok18.at.ua/

77,7

 1.  

ДНЗ №28

www.dnz28.edukit.uz.ua

73,8

 1.  

ДНЗ №30

http://dnz.bl.ee

69,6

 1.  

ДНЗ №31

http://dnz31.esy.es

76,5

 1.  

ДНЗ №39

www.zhuravlyk.uz.ua

89,1

 1.  

ДНЗ №40

https://dnz40uz.io.ua/

84,3

 1.  

УС ЗОШ Іст.№1

sch1.at.ua

54,6

 1.  

НВК «Веселка»

www.nvkveselka.com.ua

55,2

 1.  

НВК «Престиж»

http://www.prestyzh.org.ua/

79,2

 1.  

НВК «Первоцвіт»

http://pervocvit-uzh.ucoz.ua

82,2

 1.  

СЗОШ №4

http://school4.edukit.uz.ua/

68,1

 1.  

УЗОШ №6

https://uzosh6.e-schools.info/news

71,1

 1.  

УЗОШ №7

http://www.school7.uz.sch.in.ua/

82,2

 1.  

УЗОШ №8

http://uzhoctavaschool.ucoz.ua/

74,4

 1.  

УЗОШ №12

http://zos612.wixsite.com/uzhszosh12

75,3

 1.  

УЗОШ №14

zosh14uz.esy.es

65,7

 1.  

УЗОШ №15

www.uzh15scool.ucoz.ua/

60,3

 1.  

УЗОШ №16

http://zos16uzhgorod.ucoz.ua/

57

 1.  

НВК «Гармонія»

http://harmonija.uz.ua/

70,5

 1.  

УЗОШ №19

uzhschool19.wix.com/uzhschool19

70,2

 1.  

УЗОШ №20 ліцей - «Лідер»

http://lyceumleader.com/index.php/uk/

87,9

 1.  

Угорськомовна гімназія

udg.uz.ua

79,5
  17.04.2018 року у садочок  звітали із концертною програмою   сестри Кедик.

Відео-звіт можна переглянути у розділі ВІДЕО- папка НАШІ ГОСТІ

  Сьогодні 14.04.2018р. ДНЗ #40 приєднався до Всеукраїнської акції за чисте довкілля. Відповідно до запланованих заходів працівники закладу прийняли участь у прибиранні та впорядкуванні майданчиків, території закладу та прилеглої до садка території. 

 

Детальний фото звіт Ви можете переглянути на нашому сайті у розділі ФОТО_ папка "Всеукраїнський суботник" _ стр. 1-2

  Незабаром всі християни святкуватимуть Великдень. Цей день особливий для всіх, принаймні тому, що родина нарешті може зібратися і почастуватися за святковим столом. Не варто також забувати, що це одне з найрадісніших свят, адже символізує початок нового.

З нагоди великого свята - Воскресіння Господнього, прийміть наші найщиріші вітання! Веселих свят ми Вам бажаєм! 

 

Картинки по запросу анимація великдень

 У садочку був створений "Куточок пам`яті Волошина А.І.". В ньому можна  побачити  багато світлин за участю педагогів та дошкільнят у різного роду заходах, присвячених пам`яті Августина Волошина та його дружини Ірини.  

  

    

  Березень — перший місяць вес­ни. Навесні народжується все пре­красне. З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля. У  березні ми відзначаємо свято на­ших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Дзвінкі краплин­ки, перші квіти, зігріті першими со­нячними променями – це весна. 

Разом із приходом весни в дошкільний навчальний заклад №40 завітали святкові ранки 8 Березня, що пройшли з 06.03 та 07.03.2018 року. 

Свята проводились у групах, які  були яскраво оформлені, відповідно до тематики свят та пори року. Батьки святково вбрали діток  відповідно до їх ролей, вбрання вражали своєю вишуканістю, різноманітністю.

Та справжнім сюрпризом у середній групі став виступ татусів з юмористичною сценкою "Знайомство з мамою". Сильна половина не лише привітала жінок, а й здивувала та повеселила від душі.

А ще були пісні, веселі і ліричні, про весну, про мам, про бабусь, та таночки.

Більше фотографій можна побачити у розділі ФОТО -  ПАПКА 8 березня  

  15 лютого 2018 року в дошкільному закладі пройшло свято зустрічі Зими з Весною. Воно було яскраве, веселе. Супроводжувалось посмішками, веселими піснями, чудовими віршами. Свято Стрітення подарувало гарний настрій, задоволення діткам і фотографії на згадку.

   Більше фотографій можна побачити у розділі ФОТО - СТРІТЕНЯ

Шановні батьки!!! 

 

       З 1 січня 2018 року вводиться в дію грошова норма харчування дітей у ДНЗ 43 грн. в день,  з яких 50% сплачують батьки, 50 % з міського бюджету. Згідно виконання   Закону України «Про дошкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України 22.11.04р.  №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах»  зі змінами згідно з постановою Кабінету Міністрів 26.06.2007р. №873,  Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої спільним наказом Міністерства освіти і науки України та міністерством охорони здоров’я України від 17 квітня 2006 р. №298/227 із змінами, Санітарним регламентом для дошкільних навчальних закладів, Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернат них закладах, затвердженого накозом МОН України №667 від 21.11.2002р. із змінами,  рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради  27.12.2017р. №411 «Про зміну грошової норми харчування у ДНЗ та дошкільних групах НВК міста»


  

 

  

Інформація про новорічні ранки у ДНЗ №40

Назва закладу

Група

Дата

Час

 

 

Дошкільний

навчальний заклад №40 загального розвитку

Вихованці усіх груп

( Свято Миколая)

18.12.2017р.

 

10:00

І молодша група(яслі)

(Новорічний ранок)

26.12.2017р.

 

10:00

ІІ молодша група

(Новорічний ранок)

26.12.2017р.

 

11:00

Середня група

(Новорічний ранок)

27.12.2017р.

 

16:00

Старша група

(Новорічний ранок)

27.12.2017р.

 

10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зав.ДНЗ№40                                                                      Ворожильник М.М. 

 

18.12.2017р. розпочався цикл новорічних свят. Розпочало його чарівне свято Миколая. Діти співали пісні, танцювали, розказували віршики, закликали св.Миколая. Доброю традицією стала присутність на святі представників духовенста. 

 

Детальний фото-звіт Ви зможете переглянути у розділі ФОТО-папка Різдвяні та Новорічні свята - сторінки з 4 по 9.

25 листопада увесь світ відзначає Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році, але відзначатися він почав з 1981 року в пам’ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році;

1 грудня – Всесвітній день боротьби із СНІДом. Вірус імунодефіциту людини та синдром набутого імунодефіциту стрімко поширюється у всьому світі;

2 грудня – Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Він пов’язаний з датою прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами від 2 грудня 1949 року;

6 грудня – річниця з дня “Монреальської різанини”, коли 14 жінок-студенток були вбиті злочинцем лише через те, що “вони були феміністками”;

10 грудня – Міжнародний день прав людини. Уряди країн – членів ООН 10 грудня 1948 року визнали права людини “на життя, свободу та недоторканість особи для всіх без винятків”, підписавши Загальну декларацію прав людини.

  Метою проведення акції “16 днів проти насильства” є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок.

    Так у днз №40 стартувала акція “16 днів проти насильства”

 

Нормативні документи щодо Реєстрації дитини  у навчальний заклад -Положення про загальну міську електронну реєстрацію дітей дошкільного віку до дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів м. Ужгорода та Правила електронної реєстрації дітей до  дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів м. Ужгорода, затверджено рішенням виконкому від 08.11.2017р. №362


 З метою додаткового проведення роз’яснювальних заходів серед дітей щодо дотримання ними правил безпечної поведінки та набуття навичок дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, профілактики дитячого травматизму, виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають під час порушення життєвого процесу у побуті чи в соціальному середовищі, в дошкільному навчальному закладі в період з  13 по 19 листопада 2017 року в закладі розпочато Тиждень безпеки дорожнього руху.

 

Більше фотографій можна побачити на сайті у розділі ФОТО - Тиждень дорожнього руху

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Багряне листя золоте усі шляхи вкриває, 
                             Це – осінь свій танок веде і зиму виглядає… 

У наш садочок завітала Осінь-чарівниця і розпочала цикл ранків та тематичних занять.  Групи прикрашені барвистим листячком та  осінньою атрибутикою, навкруги щедрі дарунки  для всіх дітей та їхніх батьків.

 

Фото та відео ви можете переглянути у розділах "ФОТО" та "ВІДЕО" на нашому сайті.


 

 

 

 

 

 

 

01.11.2017 року вихованці Дошкільного навчального закладу №40 вшанували пам`ять Августина Волошина та його дружини Ірини Волошин, людей, які у 1933 році передали свій власний будинок під сиротинець, який пізніше став дошкільним закладом. Діти з педагогами поклали квіти на могилу та прийняли участь у панахиді. 


Більше фото Ви зможете побачити у розділі ФОТО - папка Вшанування пам`яті Волошина Августина Івановича ( стр. 2- 3)

 (

13.10.2017) 14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва. Впереддень цих важливих для нашої країни дат у дошкільному навчальному закладі № 40 відбулося свято. Окрім татусів, дідусів, серед запрошених були військовослужбовці військових частин Ужгорода та Чопа. Вони розповіли дітям про професію "військовослужбовець", показали ролики про військову службу, радо приймали участь у конкурсах та змаганнях за жартівливі призи. Родзинкою свята був виступ "жіночого батальйону" - матусь з піснею "Клен зелений". Діти подарували батькам та гостям вірші, пісні та запальний таночок. 

Фото та відео Ви можете переглянути в розділах ФОТО - папка "День захисника України- Татів день" та ВІДЕО на нашому сайті.

1 вересня 2017 - День Знань –це важлива подія для вихованців та працівників ДНЗ. У дитячому садку у цей день красиво та урочисто. Під звуки дитячих пісень діти вишикувались на святкову лінійку. Вихованців і працівників закладу з початком навчального року привітала завідувач Ворожильник Марія Михайлівна. Побажала усім здоров’я, натхнення, терпіння. Після, вихованці старшої та середньої групи відправились на екскурсію по рідному місту, адже темою Першого дня знань було "Моє місто". Повернувшись, вихованців усіх груп чекав солодкий стіл та святкова міні дискотека.


Для когось цей навчальний рік буде початком дошкільного дитинства, а для когось – стартом перед навчанням у школі.

   Отже усіх вітаємо з новим навчальним роком.

 

Фото звіт свята Ви можете переглянути у розділі ФОТО - папка ЕКСКУРСІЇ  та папці ЦІКАВЕ ЖИТТЯ В НАШОМУ САДОЧКУ на нашому сайті

 

«До уваги батьків учнів та вихованців! 

Управління освіти Ужгородської міської ради інформує, що керівники навчальних закладів зобов`язані проводити урочисті заходи, пов`язані із закінченням навчального року,  в межах закладу та без залучення батьківських коштів, забезпечивши   дотримання    санітарно-гігієнічних вимог,   протипожежних   норм,   вимог   техніки
безпеки. 

Начальник  управління                                                                   О. Бабунич»

 

 

З метою утвердження незамінності сім’ї в житті дитини в дошкільному навчальному закладі №40  пройшло  родинне свято “Моя сім`я”, приурочене до Всесвітнього дня сім`ї.

Під час проведення заходу родини вихованців ділилися своїми сімейними традиціями, розповідали цікаві родинні історії, демонстрували таланти, радо приймали участь у всіх конкурсах, співали разом з дітьми пісень. Діти з великим задоволенням танцювали, співали і весело проводили час зі своїми близькими. В кінці усіх очікував сюрпризний відео-ролик, а дітей солодощі. Свято зблизило й об'єднало всіх присутніх  в одну велику сім'ю, ім'я якій – ДНЗ№40.

Тож  стелися щасливою стежиною життя родини ДНЗ №40 на радість і гордість нашої  України!

Фото-звіт свята та відео-ролик ви можете переглянути у розділах "ФОТО" та "ВІДЕО" на нашому сайті.

 

З 08.05  по 14.05.2017р. в ДНЗ№40 був проведений Тиждень Безпеки дорожнього руху. Так, 8.05. на чолі з завідувачем М.М.Ворожильник була проведена консультація для педагогів на тему: «Правила дорожнього руху», під час якої висвітлювались питання щодо планування, методично правильної організації навчально-виховного процесу, спрямованого на ознайомлення дітей з правилами дорожнього руху, безпечним поводженням на дорозі та подальшим дотримуванням їх у повсякденному житті малюків. На основі консультації, вихователі усіх вікових груп під час усього тематичного тижня планували роботу з дітьми, втілюючи в життя поради керівника. А саме, були проведені такі тематичні заняття: «Кольори світлофора» (молодша група), «Правила руху знай, їх дотримуйсь та інших навчай» (середня група), «Правила дорожнього руху» (старша група). Також були використані такі методи та прийоми навчання, як: сюжетно-рольові ігри «Переведи малюків через дорогу», «Школа дорожнього руху», рухливі ігри «Стій! Увага! Йди!», моделювання проблемних ситуацій «Переходимо вулицю», перегляд театру «Пригоди Колобка на дорозі» та ін. Протягом тижня з батьками проводились бесіди: «Дисципліна дорослих на вулиці – запорука безпеки дитини», консультації «Як подбати про безпеку дітей на дорозі?». 

Шляхом проведення таких заходів вихователі намагаються вдосконалити знання дітей та їх батьків щодо правил дорожнього руху та попередити створення небезпечних ситуацій на дорозі. Основним завданням педагогів було – викласти матеріал доступно, цікаво та з користю для вихованців

 

08.05.2017 року дошкільний навчальний заклад №40 долучився до щорічного міського конкурсу "До-ре-мі-фа-солька". Заклад представили вихованці ІІ молодшої групи "Сонечко", які виконали таночок під назвою "Мамині янголята".

      Також у цей день відбулися змагання по перетягуванню каната. Тут заклад представили вихованці старшої групи. В першому турі перемога була за нами, проте в другому ми потерпіли поразку. Незважаючи на це, діти не сумували, оскільки розуміли, що головне не перемога, а участь. Малята були нагороджені пам`ятними подарунками від організаторів змагань.

Фото та відео ви можете переглянути у розділах "ФОТО" та "ВІДЕО" на нашому сайті.

Великдень – великий день для всіх вірян і не тільки. Це свято святкують всі і дорослі, і маленькі жителі нашої країни. Щоб ознайомити дітей дошкільного віку з традиціями та звичаями святкування Великодня в нашому садочку щороку проходить тематичний тиждень «Великоднє свято люблять всі малята».

      В цьому році ми також го

тувалися до святкування. В усіх вікових групах були проведені заняття підпорядковані темі Великодня – діти слухали художні твори про писанки та святкування, малювали, аплікували та розписували писанки власноруч, не забуваючи їх рахувати, описувати, розповідати тощо.

     Оголошуємо подяку усім батькам, які   власноруч виготовили «писанкові шедеври». Вітаємо усіх із Великоднем. Христос воскрес!

 6 і 7 березня 2017 року у всіх вікових групах закладу пройшло святкування «8 Березня». Дітки разом із педагогами дитячого навчального закладу вітали своїх мам, бабусь зі святом весни, з 8 Березня. Свята проводились у групах, які були яскраво оформлені, відповідно до тематики свят та пори року. Батьки готували для дітей сценічні костюми  відповідно до ролей дітей, які вражали своєю вишуканістю, різноманітністю. Вихованці красномовно декламували вірші, весело співали пісень, артистично виконували інсценівки та майстерно танцювали, приємно вражаючи своїх батьків наявними талантами. Діти дарували різноманітні подарунки, зроблені власними руками, своїм мамам, бабусям. З трепетом у душі діти розповідали вірші, співали пісні, читали молитви для своїх найрідніших, розігрували сценки. Зачаровували всіх присутніх і танці дітей. Не залишилися осторонь і дорослі. Тата і мами, бабусі і дідусі під час проведення ігор проявили високий артистизм, винахідливість та спритність. Свято 8 березня в дитячому садочку вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

 

Шановні  колеги та батьки! 
Щиро вітаємо вас зі світлим святом Стрітення Господнього – святом, що прославляє Богоявлення на землі, звеличує Ісуса Христа та віддає честь Пречистій Діві Марії, як Богоматері. 
З давніх-давен день Стрітення Господнє вважалося днем першої зустрічі зими з весною, зустрічі холоду і тепла. У цей день наші предки оспівували та закликали весну, раділи прийдешньому відродженню природи. Упевнений, що тепло любові, яке є у наших серцях сприятиме відродженню духовності, порозумінню, вірі у краще майбутнє. Бажаємо Вам сімейного добробуту, радісних усмішок, здоров'я, любові, миру і процвітання!  Нехай Стрітення Господнє стане символом оновлення нашого життя!
З 27 по 29 грудня 2016 року в ДНЗ №40  пройшли новорічні святкові ранки у кожній віковій групі. Кожне свято унікальне та неповторне , наповнене відповідно до сюжету художніми композиціями, піснями , іграми та конкурсами. Святковий настрій дітям та гостям дарували казкові герої, ролі яких майстерно виконували – вихователі дитсадка та батьки вихованців. Працівники дбають про те , щоб кожне свято було особливим та неперевершеним. Вихователі  кожної з груп музичний керівник не стоять осторонь та активно беруть участь у святах .  Хочемо подякувати всім батькам за те, що подбали про  костюми для своїх дітей. Надзвичайне різноманіття образів подарувало незабутні враження , чудовий настрій та казкову атмосферу всім гостям.


Обновлен 14 сен 2018. Создан 27 апр 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником