Заклад дошкільної освіти №40
загального розвитку м.Ужгород

 

ОСВІТА
          Дошкільний навчальний заклад №40 з вересня 2014 року працює за комплексною регіональною програмою «Українське дошкілля».

         Мета даної програми  - розширити змістовний компонент освітньої роботи з дітьми, розкриваючи етнічні, історичні та соціокультурні особливості Західного регіону.

          Програма побудована на принципах науковості, інтеграції, системності, комплексності, гуманізації змісту навчання та виховання. «Українське дошкілля» визначає завдання і зміст розвитку дитини віком від двох до шести років. Розгляд кожного вікового періоду розпочинається розділом « Психологічна характеристика дитини», в якому подані вікові характеристики розвитку. Це дає змогу вихователеві орієнтуватись на психологічні особливості розвитку дитини.

           Свої завдання дошкільний заклад реалізує у тісній співпраці з сім’єю. Тому  в Програмі введені напрями роботи як «Основи правового виховання», «Духовне виховання», «Основи економічної культури».


    Завдання   на 2016-2017 навчальний рік:

1. Продовжити поглиблену роботи з розвитку в дошкільників патріотизму та позитивного ставлення до духовних цінностей через ознайомлення з народними та календарними святами. Розвиток творчих здібностей дошкільників.

2. Удосконалювати роботу щодо створення предметно-ігрового середовища та психологічного комфорту для перебування дітей у закладі. Розвивати творчі здібності дошкільників через співтворчість дитини і вихователя.

3. Удосконалювати роботу над питанням охорони життя і збереження здоров’я дітей раннього та дошкільного віку, в тому числі і з особливими потребами; актуалізація питань безпеки життєдіяльності;

4. Урізноманітнити форми спільної роботи з батьками та забезпечити надання фахової медико-психологічної допомоги родинам у вихованні і розвитку дітей дошкільного віку, в тому числі і дітям з особливими потребами.

5. Розпочати роботу над формуванням у вихованців навичок спілкування і ефективної взаємодії з іншими дітьми, дорослими людьми.

6. Розпочати роботу над оцінюванням рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку за допомогою кваліметричної моделі.

 Обновлен 16 мар 2017. Создан 13 мар 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником